Ráno robí deň a naše prvé kroky vždy vedú do kúpeľne. Aby ste do každého rána vykročili so širokánskym zdravým úsmevom, zoznámte sa s týmito farebnými pomocníkmi do kúpeľne, ktorí sa oň postarajú.

1. Ultra soft klasika CS 5460

Už z názvu je jasné, koľko ultra jemných pomocníkov sa v hlavičke farebnej osemhrannej kefky stará o váš chrup. Kefka perfektne sadne do ruky a nemusíte ňou tlačiť, aby ste si zuby vyčistili dôkladne. Spojenie užitočnej pomôcky s pekným dizajnom sa spája aj v limitovaných edíciách kefiek. Tá najnovšia Pop Art Edition pochádza z dielne slovenskej ilustrátorky a dizajnérky Michaely Chmelíčkovej.

O niečo menšia verzia CS smart je určená pre vaše deti od približne piatich rokov. Ak chcete dopriať farebnú kefku aj tým úplne najmenším, tak pre ich prvé zúbky je pripravená kefka CuraKid CK4260 s extra malou pogumovanou hlavičkou, na ktorej sa nachádza 4 260 vlákien. Dostanete ju v troch rôznych farebných kombináciách.

2. Hviezda medzizubných priestorov CPS prime

Zubná kefka však na všetko sama nestačí, vyčistí len 70% povrchu zubov. O medzizubné priestory sa postarajú medzizubné kefky CPS prime a CPS prime plus handy. Stačí iba jeden pohyb dnu a von a vyhnete sa tvorbe povlaku medzi zubami, zápalu ďasien a parodontitíde. V ponuke je päť veľkostí odlíšených farbami.

3. Čistá kefka vďaka čižmičkám

Vašu kúpeľňu rozveselia a čistej kefke poslúžia farebné gumené čižmičky na odkladanie kefiek a iných dentálnych pomôcok. Vďaka farebným čižmičkám kefka rýchlejšie schne a do kontaktu s baktériami nepríde tak ľahko, ako keď je položená na umývadle.

4. Keď ma jazyk svrbí

Hovorí sa Čo na srdci, to na jazyku. O povlaku nie je reč nikde. A už vôbec nie o tom, že ten na jazyku je často hlavným dôvodom zápachu z úst. S povlakom na jazyku si poradí naša škrabka na jazyk CTC  a na vašom rozhodnutí bude iba vybrať si zo štyroch rôznych farieb a z dvoch rôznych veľkostí. Špeciálne navrhnutý tvar totiž potláča dáviaci reflex. A verte, že jej účinok cítiť!

5. Zuby milujú, keď ste single

Keď máte ráno chvíľku navyše a chcete dopriať každému zubu a okolitým ďasnám osobitnú starostlivosť, je pre vás ako stvorená jednozväzková kefka CS 1006, inak zvaná aj single kefka. Vďaka anatomickému tvaru sa dostane naozaj všade a nenechá na vašich zuboch jediné nevyčistené miesto. Čo môže byť pre fanúšikov dokonale čistých zubov lepšie, ako dôkladne si vyčistiť každý zub zvlášť?

Viac informácií o zdravých zuboch, ústnej hygiene a tiež pomôcky, ktoré vám uľahčia každodennú starostlivosť, nájdete na stránke Curaprox.sk.