Ak ešte stále premýšľate nad štýlovým a praktickým vianočným darčekom pre svojich blízkych, pomôžeme vám. Vybrali sme päť typov ľudí, pre ktorých je hydrosonická kefka Black Is White vhodným darčekom. Určite medzi nimi nájdete aj niekoho zo svojich blízkych.

1Pohodlní

Čisté zuby sa dajú dosiahnuť aj pomocou klasickej manuálnej kefky, dôležitá je však správna technika a motorická zručnosť. Kmity hydrosonickej kefky urobia väčšinu práce za vás, preto je najpohodlnejšou cestou k čistým zubom. Namiesto krúživých pohybov s manuálnou kefkou stačí sonickú kefku priložiť na povrch zubov a pomaly ju posúvať po celom zubnom oblúku. V kombinácii so zubnou pastou Black Is White je takéto čistenie ľahkou cestou nielen k zdravým, ale aj k prirodzene bielym zubom.

2Fanúšikovia štýlových technológií

Ak máte medzi svojimi blízkymi niekoho, kto si kupuje zakaždým najnovší model telefónu a je nadšený zo všetkých štýlových technických vecičiek, hydrosonickú kefku určite ocení. Hydrosonická kefka Black Is White je dokonalým spojením dizajnu a výkonu. Určite presvedčí rýchlosťou 42 000 kmitov za minútu, extra silnou batériou a troma čistiacimi režimami (jemný, intenzívny, masážny). Predáva sa v peknom balení, ktoré okrem tela kefky obsahuje dve hlavičky kefky, cestovné puzdro, bieliacu pastu Black Is White a nabíjací USB kábel.

3Starší ľudia

S vekom sa jemná motorika postupne vytráca a ani čistenie zubov nejde vo vyššom veku tak ľahko ako v mladosti. Rodičom a starým rodičom hydrosonická kefka výborne poslúži najmä preto, že pri čistení zubov nebudú musieť vynakladať veľké úsilie, ale väčšinu práce odvedie za nich.

4Deti a tínedžeri

Hydrosonická kefka sa odporúča aj deťom od štyroch rokov. Jemná motorika u detí nie je ešte úplne vyvinutá, preto si manuálnou kefkou zúbky často nevyčistia dostatočne. Hydrosonická kefka sa ľahko dostane aj na nedostupné miesta a dobre ich vyčistí. Okrem toho deti umývanie zubov s hydrosonickou kefkou baví viac než s klasickou kefkou, umývajú si ich dlhšie, preto je aj výsledok efektívnejší. Vlákna aj pohyby hydrosonickej kefky sú veľmi jemné, preto sa nemôže stať, že by sa dieťa poranilo.

5Ľudia s fyzickým hendikepom

Ak má človek telesné postihnutie, aj bežné úkony sú preňho náročné. Hydrosonická kefka je výbornou pomôckou, ktorá umývanie zubov dokáže uľahčiť. Kmitajúce vlákna a hydrodynamický efekt dostanú zmes slín, zubnej pasty a vody aj na miesta, ktoré sú bežnou kefkou ťažko dosiahnuteľné. Vďaka dôkladnému čisteniu bez veľkej námahy aj ľudia s fyzickým hendikepom predídu ochoreniam zubov a ďasien.