Aké rytmy nakopnú deň poviedkárky Barbory Dolinajovej? Vypočujte si playlist jej najobľúbenejších piesní

28. apríla 2017
Autor: Veronika Pilátová
Foto: Veronika Pilátová

Barborin playlist obsahuje 52 piesní, trvá takmer 4 hodiny a chytí vás za srdce.

Barbora toho počas svojho dňa stíha naozaj veľa. O rolách, ktoré počas dňa zastáva, sme sa s ňou už zhovárali. Čo však v priebehu dňa počúva a aká hudba jej pomáha nakopnúť sa?
Na cestách, či už tých každodenných do práce alebo dlhších výletoch si rada udáva tempo klasikou. Nie je jej cudzí Mozart, Šostakovič a dokonca ani Rimskij-Korsakov.

Kreativitu v práci si privoláva kapelami ako Kasabian, Blur či Crystal Fighters. Naopak, keď sedí za šijacím strojom, do playlistu sa dostáva Beach House, Erik Truffaz, Francesca Belmonte či Flunk.

Barborin playlist je mixom všetkého, čo zažíva počas svojich dní. Pustite si ho:

A aká pieseň vystihuje Barboru, keď zastáva rolu partnerky?

“Electric Light Orchestra – Mr. Blue Sky je pre mňa vystrelujúca vibrácia. V notách tej piesne je presne to, čo cítim vo vzťahu,” hovorí Barbora.

 

 

 

 

Radi prispôsobíme obsah a vizualizáciu webovej stránky a reklám, ako aj poskytovanie funkcií sociálnych médií, aby sme vám poskytli lepší zážitok z používania webovej stránky. Umožní nám to analýza návštevnosti a aktivít na webovej stránke, k čomu potrebujeme používať vaše online identifikátory (cookies, IP adresy).