Parfum? Kniha? Šálka? Ak sa zoznam ľudí, ktorých chcete tieto Vianoce obdarovať, stále predlžuje, ale nápady sa míňajú, máme pre vás inšpiráciu – darujte zdravý a krásny úsmev! Tu je päť nápadov na pekné a užitočné darčeky od CURAPROX pre ľudí s rôznym vkusom a rôznymi záujmami.

Last minute darčeky stíhate nakúpiť v CURAPROX Smile Shopoch po celom Slovensku. Zoznam a adresy Smile Shopov nájdete tu.

1Štýlový balíček pre muža

Je medzi vašimi blízkymi muž, ktorý si potrpí na elegantné oblečenie, dobrý parfum a celkovo si na svojom vzhľade dáva záležať? K dobre vyzerajúcemu mužovi rozhodne patrí aj krásny úsmev. O ten sa postará CURAPROX.

Do kozmetickej tašky každého muža sa hodí čierna bieliaca pasta Black Is White.  Technologickí nadšenci sa budú určite tešiť z hydrosonickej kefky Black Is White. Jemná a výkonná kefka je na každodennú starostlivosť o zuby a ďasná ideálna, čierna pasta chráni zuby pred zubným kazom, posilňuje ich a šetrne bieli. Navyše teraz pastu aj kefku kúpite so zľavou 15 % a dostanete k nim čierne žuvačky ako darček.

K čiernemu setu môžete pridať aj čiernu jednozväzkovú kefku, ktorou sa zuby dajú dočistiť bez použitia pasty a vody, napríklad v zápche na ceste do práce.

2Eko darček pre zero waste kamarátku

Myslieť na životné prostredie by sme mali už pri všetkom. Aj pri výbere darčekov. Ak máte vo svojom okolí ľudí, ktorí dávajú dôraz na zelené riešenia, máme pre vás tipy na darčeky pre zdravie zubov aj planéty.

Eko vianočný balíček od CURAPROX by mal jednoznačne obsahovať bezobalovú zubnú kefku. Nezabudnite obdarovanému odovzdať informáciu, že po použití kefku treba zaniesť na zberné miesta, aby sa mohla zrecyklovať a poslúžiť ako materiál na koše na triedenie odpadu.

Aj medzizubná kefka má ekologickú alternatívu. Kovový držiak vydrží dlho a stačí doň kupovať náplne podľa potreby. Na rozdiel od jednorazových medzizubiek tak vyhodíte len drôtik s vláknami.

Dušu ekologických nadšencov určite pohladíte aj plátenným vreckom na zeleninu či pečivo, vďaka ktorým budú nákupy potravín zas o niečo zelenšie. Aj takéto vrecúško nájdete v e-shope CURAPROX.

3Výbava pre dobrodružné duše

Chystáte sa obdarovať niekoho, kto je častejšie na cestách než doma? Jeho dobrodružnú povahu určite poteší zubná pasta BE YOU Explorer. Chuť zeleného jablka a mentolových perličiek osvieži ráno kdekoľvek na svete a bieliaci efekt sa postará o krásny úsmev pre selfie z každého krásneho miesta. Ak pastu kúpite do 16. decembra, ako darček dostanete aj cestovné balenie pasty, ktoré sa do príručnej batožiny určite bude hodiť.

Aj na cestách sa treba starať o svoje zuby a ďasná poriadne. Na to poslúži aj vrecková súprava so štyrmi medzizubnými kefkami v praktickom puzdre. Cestovatelia určite ocenia aj jednozväzkovú kefku, ktorou si môžu zo zubov odstrániť povlak aj bez vody a pasty, čiže kdekoľvek na cestách.

4Tri darčeky pre budúcich rodičov

Máte medzi známymi pár, ktorý práve čaká bábätko? Je možné, že momentálne sa všetko točí okolo nového člena rodiny, no nastávajúcim rodičom môžete pripomenúť, aby nezabúdali na seba, a to napríklad limitovanou edíciou pre pár ako stvorených srdiečkových kefiek.

CURAPROX má v ponuke produkty aj pre ich očakávané bábo. Pre bábätká do siedmich mesiacov sú ideálne špecialistami navrhnuté cumlíky, ktoré ich utišujú, predchádzajú posunu zubov, podporujú správny vývin podnebia a čeľuste a zabezpečujú optimálne dýchanie.

Skvelou pomôckou je aj hryzadielko, ktoré bábätku pomôže trochu neskôr – v období prerezávania prvých zúbkov. Zmierňuje bolesť, no podporuje aj rozvoj zvedavosti a pripravuje dieťatko na používanie prvej detskej kefky.

5Lahôdky pre milovníkov lokálneho dizajnu

Pekné, kvalitné a lokálne. Ak chcete darovať kúsok slovenského dizajnu, nemusíte obiehať obchody, stačí kliknúť na e-shop CURAPROX. Nájdete tam limitované edície zubných kefiek, ktoré navrhli slovenské umelkyne ako Miša Chmelíčková či Dominika Žáková. Milovníkov tradičných vzorov určite potešia aj folklórne limitky z dielne Puojd.

Pánsky aj dámsky šatník určite rozveselí bodkovaný sveter. Svetre v béžovom, čiernom, sivom a modrom spracovaní sú výsledkom spolupráce CURAPROX a slovenskej slow fashion značky Buffet a hodia sa naozaj každému. Koho potešíte týmto pohodlným dizajnovým kúskom vy?