Už žiadna zabudnutá zubná pasta doma na poličke v kúpeľni či víkendy bez medzizubnej kefky. Vďaka novému cestovnému setu od Curaprox budete mať všetkých pomocníkov na dentálnu hygienu poruke kdekoľvek a kedykoľvek. Čo všetko nás na cestovnom sete potešilo?

1Veľkosť, ktorú zbalíte všade 

Dentálne pomôcky vám odteraz pri balení zaberú omnoho menej miesta. Praktické balenie si vďaka rozmerom 9,5 x 6 cm ľahko nájde miesto nielen v cestovnej taške, ale aj v kabelke či vo vrecku. 

2Skladacia zubná kefka 

Jednou z najväčších výhod cestovného setu je nová skladacia verzia legendárnej zubnej kefky CS 5460, ktorá je jemná a šetrná k zubom aj ďasnám. Mäkké vlákna sú pri umývaní zubov základ a preto už nemusíte robiť ani pri cestovaní žiadne kompromisy. 

3Chutná a zdravá zubná pasta 

Súčasťou balenia je aj zubná pasta Curaprox Be you v cestovnej veľkosti 10 ml. Pasty nie sú výnimočné len šiestimi ovocno-mentolovými príchuťami, ale predovšetkým svojím zložením. Sú bez agresívneho penidla SLS a obsahujú fluorid, ktorý pomáha predchádzať zubnému kazu. Účinnou látkou je aj hydroxylapatit, ktorý obsahuje aj samotná zubná sklovina. Okrem toho sú zubné pasty BE YOU vhodné aj pre vegánov.

4Medzizubné kefky v dvoch veľkostiach

Používate medzizubnú kefku, ale na víkendy mimo domu si ju so sebou neberiete? Robíte chybu. Baktérie v zubnom povlaku sú už po 48 hodinách schopné spôsobiť zubný kaz. V prevencii pred zubnými kazmi je dôležitejšia ako zubná kefka, a preto má svoje miesto aj v cestovnom sete, v ktorom ju nájdete hneď v dvoch veľkostiach – CPS 07 prime a CPS 09 prime.

5Držiak a krytka na medzizubnú kefku 

K medzizubnej kefke nesmie chýbať ani praktický držiak s krytkou, ktorý v sete ľahko upevníte. Vďaka tomu sa vám nestane, že sa vám niektorá časť medzizubky stratí. Veľkosť držiaka ostáva v cestovnom sete rovnaká, a tak si pri čistení medzizubných priestorov doprajete aj pri cestovaní pohodlnosť, na ktorú ste zvyknutí.