Pre niektorých z nás sú rána každodenným zápasom so samým sebou, iní si z rána spravili pravidelný rituál, ktorý ich nakopne do nového dňa. Nech už patríte do akejkoľvek skupiny, prvým zápasom dňa býva boj proti zubnému povlaku. A keďže CURAPROX sa snaží, aby ste tento boj zvládli čo najúčinnejšie, vždy má prichystaných pár šikovných a štýlových pomocníkov.

CS 5460 HINGIS EDITION NEW

Tentoraz značka spojila sily s legendárnou tenistkou Martinou Hingisovou a spolu vytvorili limitovanú edíciu kefiek s loptičkovým dizajnom na vláknach. Na rúčke nechýba podpis, ktorý dopĺňajú heslá My daily ritual a Matchwinner. Tenisovou kefkou nová limitka nekončí. Tešiť sa môžete aj na potítko, šilt či uterák. Ako ich získate?

Ku každému nákupu limitovaných kefiek automaticky získavate potítko. Za každý nákup nad 15 eur obsahujúci limitované kefky získate športový šilt a ak váš nákup bude obsahovať limitky a iný tovar za viac ako 25 eur, získate zdarma športový uterák. Táto akcia platí len pre verných zakaznikov, ktorí sú registrovaní v Zubnej karte.

Poznáte aj ďalšie limitované edície našich kefiek?

CS 5460 POP ART EDITION

Limitované ultra jemné dvojbalenie POP ART navrhla slovenská grafická dizajnérka Miša Chmelíčková. Ak je pre vašu pestrofarebnú dušu jedna farba vlákien primálo, tu ste určite správne.

BLACK IS WHITE ULTRA SOFT

Umývanie zubov azda nikdy nebolo také štýlové! 5100 vlákien CUREN poteší vaše zuby a vaše oko zas neodolateľný dizajn týchto kefiek.

CS 5460 RAINBOW EDITION

Dúha je symbol šťastia, pestrosti, ale aj novej nádeje. Pre všetkých optimistov, ktorí za šedými mrakmi hľadajú farby dúhy.

CS 5460 HINGIS EDITION

Staršia limitka v spolupráci s obľúbenou tenistkou vo farbách Švajčiarska – domovskej krajiny CURAPROX, ale aj našej obľúbenej tenistky.

Oveľa viac užitočných pomocníkov pri starostlivosti o ústnu hygienu detí aj dospelých nájdete v e-shope CURAPROX.