Regály hypermarketov sú od konca júla plné pomôcok do školy. Málokto však dáva dôraz na pomôcky, ktoré zabezpečia správne návyky v starostlivosti o ústnu hygienu. Na to je tu CURAPROX.

Vďaka novej predškolskej akcii vám teraz so Zubnou kartou stačí nakúpiť tri produkty, z toho jeden detský, a CURAPROX priloží k vášmu nákupu zdarma pohárik, medzizubnú kefku a farbiacu tabletu na odhalenie zubného povlaku vášho dieťaťa.

Ako vám darčeky k nákupu poslúžia?

Vďaka poháriku na odkladanie kefky s obľúbenými postavičkami Lili a Lolom sa budú deti tešiť na umývanie zubov. Chcete sa s deťmi zahrať na detektívov a odhaliť skrýše nebezpečných baktérií? Farbiaca tabletka vám ukáže, na ktorých miestach sa hromadí starý povlak a je teda potrebné čistiť ich dôkladnejšie. Ak nabudúce chcete predísť „tmavofialovým“ odhaleniam, určite vám pomôže aj medzizubná kefka. CPS 06 prime je najtenšia na trhu, pre deti je preto ideálna pre bezpečné zoznámenie sa s čistením medzizubného priestoru.

Poznáte už všetky naše detské zubné kefky?

Rodinné dvojbalenie ANIMAL FAMILY EDITION – pre každého niečo

Vďaka Animal Family Edition teraz v jednom balení nájdete dokonalú starostlivosť o zuby dospelých aj detí. Dvojbalenie obsahuje ultra jemnú kefku CS 5460 a CS SMART pre deti.

Detská zubná kefka CURAKID CK4260 – pre najmenších

Extra malá hlavička detskej zubnej kefky v kombinácii s pogumovanou vrstvou sú zárukou, že vaše dieťa sa vyhne nepríjemným mechanickým poraneniam v ústnej dutine.

Ultrajemná zubná kefka ATA – ideálna na strojčeky

Ultra jemné vlákna CUREN® dosiahnu aj na ťažko dostupné miesta bez toho, aby poškodili krčky zubov či ďasná. Obrátená hlavička zubnej kefky ATA prináša účinnosť všade, kam dosiahne.

Dvojbalenie CS SMART JUNGLE EDITION – ako jeden tím

Zubná kefka navrhnutá podľa úspešnej verzie kefky pre dospelých – je však menšia a má väčší počet ešte jemnejších vlákien. Je určená deťom od 5 rokov. Obsahuje 7 600 vlákien CUREN® s priemerom 0,08 mm. Teraz sa ponúka v krásnom limitovanom dvojbalení Jungle Edition.

Oveľa viac užitočných pomocníkov pri starostlivosti o ústnu hygienu detí aj dospelých nájdete v e-shope CURAPROX.