Plánujete, čo si so sebou zbaliť na letné cesty na hory alebo k vode? Aj pri balení by malo byť prioritou predovšetkým zdravie. Nielen zdravie vašej pokožky, ale aj vašich zubov. Tá najzákladnejšia výbava batožiny by nemala obsahovať len opaľovací krém a plavky, ale tiež praktických pomocníkov, ktorí sa postarajú o zdravé a krásne zuby.

1Medzizubné kefky

Vrátiť sa domov z dovolenky z kazom je to posledné, po čom túžime. Baktérie v zubnom povlaku sú schopné už po 48 hodinách spôsobiť v medzizubných priestoroch zubný kaz. V tomto krásnom puzdre pripomínajúcom zub máte všetko, čo potrebujete na starostlivosť o medzizubné priestory. Jediným pohybom dnu a von sa zbavíte všetkých skrytých priateľov vašich zdravých zubov.

2 Zubná kefka s malou pastou

Určite sa vo vašej dovolenkovej partii nájde niekto, kto si zabudne zubnú pastu a kefku. Niektorí si zase vedome berú iba kefku, lebo chcú ušetriť miesto, veď aj tak má niekto vždy pastu. Ak si to však povie každý, vaša prvá cesta po príchode na dovolenku nebude viesť za pamiatkami alebo k vode, ale do miestnej drogérie. V cestovnom balení nájdete aj obľúbené Curaprox Be you pasty, ktoré vám zaberú v batožine minimum miesta.

3Jednozväzková kefka

Udržiavať svoje zuby čisté môžete aj bez vody, pasty a kúpeľne. Pomocou single kefky s jedným zväzkom jemných vlákien si dokonale vyčistíte každý zub zvlášť, vrátane žliabka na rozhraní zuba a ďasna či ťažko dostupných miest. O zuby sa tak postaráte aj počas ležania pri bazéne či čítania knihy pod slnečníkom.

4Cestovný set

Predsa sa snažíte ušetriť každý gram a centimeter batožiny? Ideálny bude pre vás cestovný set Curaprox, v ktorom nájdete novú skladacia verziu legendárnej zubnej kefky CS 5460, medzizubku s praktickým držiakom aj zubnú pastu. Praktické balenie si vďaka rozmerom 9,5 x 6 cm ľahko nájde miesto nielen v cestovnej taške, ale aj v kabelke či vo vrecku.