Si moja láska na každý pohľad. Robíš ma lepším človekom. Dôvodov, prečo ľúbime našich najbližších, je mnoho. CURAPROX vyzbieral desiatky zaľúbených odkazov z celého Slovenska, ktoré môžete nájsť aj ako nálepky v dvojbaleniach limitovanej valentínskej edície zubných kefiek. Nájde sa tam aj ten váš?

Každý milý kompliment poteší a aj zo všedného momentu dokáže urobiť výnimočný. Láska nielen k partnerovi, ale i k členom rodiny je tou najkrajšou emóciou a denne robí svet okolo nás krajším. O tom, že Slováci nešetria milými vyznaniami svojim milovaným, svedčí aj množstvo krásnych odkazov, ktorými prispeli. Pozrite si originálne dôvody lásky, ktoré sme vyzbierali od Bratislavy až po Michalovce.

Si mojou obľúbenou závislosťou.

Prvé, na čo každé ráno myslím, si ty.

Milujem tvoj úsmev, tak sa oň staraj.

Si moja láska na každý pohľad.

Takú dokonalú by som si ťa nevedel ani vysnívať.

Zaľúbila som sa do sveta, ktorý je v tebe.

Ľúbim ťa každým vláknom svojho tela.

Obleč si úsmev. Jedna veľkosť sedí všetkým.

Rada zaspávam vedľa svojho sna.

Aj keď som nenamaľovaná a strapatá, povieš mi, že som krásna.

…lebo s tebou viem, že už mi nič nechýba.

Milujem, keď spolu šantíme v kúpeľni.

Robíš ma lepším človekom.

Milujem, keď sa na mňa usmeješ.

Lebo bez teba je deň ako film bez deja.

Si soľnička môjho života.

Čistá láska sa nekazí.

Si mojím najlepším rozhodnutím.

Iba s tebou môžem životom pretancovať.

Viac vtipných a roztomilých odkazov nájdete na stránke 5460dovodov.sk. Môžete ich mať aj priamo doma. Tieto vyznania sú súčasťou srdiečkovej edície dvojbalenia zubných kefiek CS 5460 ultra soft, ktoré určite potešia milovanú osobu ako valentínsky darček. Ak ste sa zapojili do našej výzvy, je šanca, že v balení nájdete práve váš odkaz.

Srdiečkové kefky, ktoré sú nežné k vašim zubom a ďasnám a vďaka milému odkazu sú aj prejavom nehy vášmu partnerovi, kúpite v e-shope CURAPROX alebo v Smile Shopoch po celom Slovensku.