Teší nás, keď vidíme, že využívate naše produkty a pomôcky. Rovnakú radosť máme aj z tých, ktorí dbajú na prevenciu a pravidelne navštevujú svojho zubára. Preto sme si povedali, že si to si zaslúži odmenu.

Pripravili sme pre vás štedrú Zubnú kartu, ktorá vám ušetrí peniaze a pomôže so správnou starostlivosťou o chrup.

Ušetríte pri každom produkte

Vernostný program Zubná karta vám v našich Smile Shopoch aj v eshope CURAPROX umožní nakupovať za špeciálne znížené ceny. Nemusíte sa báť, že rozdiely v cenách budú iba symbolické. Napríklad, pri nákupe dvojbalenia zubných kefiek CURAPROX ušetríte jedno euro, bieliacu pastu Black Is White s ňou kúpite až o 2,50 eur lacnejšie.

Okrem toho sa môžete tešiť aj na narodeninové darčeky – k nákupu počas vášho sviatku dostanete vy aj vaše dieťa zubnú kefku zdarma. Využiť budete môcť aj aktuálne zľavy a akcie pripravené špeciálne iba pre členov vernostného programu.

Váš sprievodca zdravých zubov

To však nie je všetko. Zubná karta neumožňuje iba nákup produktov CURAPROX so zľavou, poradí vám tiež, ako ich správne využiť. Máme pre vás krátke inštruktážne video, ktoré vás počas registrácie naučí čistiť si zuby účinne a zároveň šetrne k ďasnám.

K prevencii však neodmysliteľne patrí aj preventívna prehliadka u zubára. So Zubnou kartou na ňu nikdy nezabudnete. Pri registrácii si termín zaznačíte a my vám ho pár dní pred prehliadkou pripomenieme alebo vám dáme vedieť, že máte nárok na ďalšiu.

Výhody do konca roka za pár minút vášho času

Registrovať sa môžete v každom CURAPROX Smile Shope alebo na www.zubnakarta.sk. Len tri jednoduché kroky stačia na to, aby ste si užívali všetky výhody Zubnej karty minimálne do konca roka.

  1. Vyplníte osobné údaje v registračnom formulári

  2. Zaznačíte orientačný plánovaný termín preventívnej prehliadky

  3. Pozriete si krátke inštruktážne video

Pri rozšírenej registrácii máte zároveň možnosť povedať nám o sebe niečo viac. Prečo? Vďaka tomu vám budeme vedieť radiť so starostlivosťou o vaše zuby a ďasná. Dostanú sa k vám novinky, ktoré sú pre vás zaujímavé. Dozviete sa o akciách vo vašom okolí. Zároveň nám umožníte komunikovať s vami rýchlejšie, vďaka čomu sa dozviete o akciách či zaujímavých novinkách medzi prvými. Žiadna zľava či limitované balenie vám tak už neujde.