Premýšľate nad pekným a praktickým vianočným darčekom pre svojich blízkych? Darujte im zdravý úsmev. Vybrali sme šesť typov ľudí, pre ktorých je nová hydrosonická kefka Hydrosonic PRO od CURAPROX vhodným darčekom. Určite medzi nimi nájdete aj niekoho zo svojich blízkych.

1Pohodlní

Čisté zuby sa dajú dosiahnuť aj pomocou klasickej manuálnej kefky, dôležitá je však správna technika a motorická zručnosť. To si pýta istú dávku trpezlivosti, na ktorú ráno po zobudení či večer pred spaním nemáme čas či energiu. Ranné a večerné čistenie zubov však hydrosonická kefka dokáže uľahčiť.

Kmity hydrosonickej kefky urobia väčšinu práce za vás, preto je najpohodlnejšou cestou k čistým zubom. Hydrodynamický efekt znamená, že čistí aj turbulencia, ktorú kefka vytvorí v tekutej zmesi slín, pasty a vody. Vďaka tomu kefka čistí aj v miestach, kde je priamy kontakt vlákien a povrchu zubov komplikovaný.

2Fanúšikovia štýlových technológií

Ak máte medzi svojimi blízkymi niekoho, kto si kupuje zakaždým najnovší model telefónu a je nadšený zo všetkých štýlových technických vecičiek, hydrosonickú kefku určite ocení. Hydrosonická kefka Hydrosonic PRO je dokonalým spojením dizajnu a výkonu.

Určite presvedčí rýchlosťou 22 000 až 42 000 kmitov za minútu, extra silnou batériou a až siedmimi čistiacimi režimami. Predáva sa v peknom balení, ktoré okrem tela kefky obsahuje tri hlavičky kefky, cestovné puzdro a nabíjací USB kábel.

3Perfekcionisti

Určite poznáte nejakého puntičkára, ktorý ku všetkému pristupuje zodpovedne, a keď sa do nejakej činnosti pustí, tak výsledok musí byť perfektný. Aj takýchto pedantov hydrosonická kefka určite poteší.

Ocenia dokonale čisté zuby po jej použití, možnosť vybrať si taký režim, aký im najviac vyhovuje, a najmä novinku – single hlavičku určenú na čistenie každého zuba zvlášť. Ten pocit po jej použití naozaj stojí za to a poteší aj toho najnáročnejšieho detailistu.

4Deti a tínedžeri

Hydrosonická kefka sa odporúča aj deťom od piatich rokov. Jemná motorika u detí nie je ešte úplne vyvinutá, preto si manuálnou kefkou zúbky často nevyčistia dostatočne. Hydrosonická kefka sa ľahko dostane aj na nedostupné miesta a dobre ich vyčistí. Okrem toho deti umývanie zubov s hydrosonickou kefkou baví viac než s klasickou kefkou, umývajú si ich dlhšie, preto je aj výsledok efektívnejší. Vlákna aj pohyby hydrosonickej kefky sú veľmi jemné, preto sa nemôže stať, že by sa dieťa poranilo.

Kontrolovať tínedžerov, či si zuby čistia pravidelne a poriadne, je možno ešte náročnejšie. Ak im však dáte do ruky technologickú vychytávku, s ktorou ide čistenie ľahšie ako s klasickou kefkou, máte vyhraté.

5Starší ľudia

S vekom sa jemná motorika postupne vytráca a ani čistenie zubov nejde vo vyššom veku tak ľahko ako v mladosti. Rodičom a starým rodičom hydrosonická kefka výborne poslúži najmä preto, že pri čistení zubov nebudú musieť vynakladať veľké úsilie, ale väčšinu práce odvedie za nich.

6Ľudia s fyzickým hendikepom

Ak má človek telesné postihnutie, aj bežné úkony sú preňho náročné. Hydrosonická kefka je výbornou pomôckou, ktorá umývanie zubov dokáže uľahčiť. Kmitajúce vlákna a hydrodynamický efekt dostanú zmes slín, zubnej pasty a vody aj na miesta, ktoré sú bežnou kefkou ťažko dosiahnuteľné. Vďaka dôkladnému čisteniu bez veľkej námahy aj ľudia s fyzickým hendikepom predídu ochoreniam zubov a ďasien.

Ak chcete vedieť, ako sa hydrosonická kefka používa, akú pastu k nej vybrať a aký je rozdiel oproti elektrickej kefke, prečítajte si článok, v ktorom na všetky dôležité otázky odpovedajú naši odborníci.